SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 5
  • Wyświetlacze iPhone

Wyświetlacze do IPHONE 5

(2 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

W tej kategorii znajdą Państwo świetnej jakości wyświetlacz iPhone 5. Jest to model wyposażony w odporną na zarysowania i pęknięcia szybkę, którą wykonano z trwałego szkła. Produkt jest dostępny w Full-Secie, czyli kompletnym zestawie składającym się z wyświetlacza i panelu dotykowego, a także taśmy Flex, ułatwiającej podpięcie do płyty głównej telefonu. Wszystkie ekrany przed trafieniem do sprzedaży weryfikujemy pod kątem uszkodzeń. Dbamy również o to, aby były w 100% funkcjonalne i komfortowe w użytkowaniu.

Wyświetlacz iPhone 5 w cenie na każdą kieszeń

Decydując się na ekran iPhone 5 z naszej oferty, wybierają Państwo produkt sprawdzony i doskonale dopasowany do struktury telefonu. Nasze modele są wykonane z ogromną precyzją. Do ich produkcji stosowane są wyłącznie dobrej jakości komponenty, m.in. panele dotykowe marki TIANMA. Za świetne parametry odpowiada również trwałe szkło oraz specjalna matryca, która zapewnia szeroki kąt widzenia. W naszych wyświetlaczach nie pojawiają się problemy typu martwe piksele czy nieprawidłowe odwzorowanie kolorów. Całość działa nienagannie, co udowadniamy m.in. na dostępnych na YouTube filmikach z testami poszczególnych produktów.

Idealnie dopasowany wyświetlacz do iPhone 5

Zanim produkt trafi do sprzedaży, jest weryfikowany pod kątem uszkodzeń. Sprawdzamy też, czy jego funkcjonalność jest zgodna ze wszystkimi parametrami. Zdajemy sobie sprawę, że ekran telefonu jest czymś, co powinno być jednocześnie trwałe, bezawaryjne i relatywnie tanie. Dlatego zadbaliśmy o wprowadzenie jak najkorzystniejszych warunków zakupowych.

Wiemy, że w przypadku wymiany ekranu niejednokrotnie liczy się czas. Dlatego proces wysyłki realizujemy jak najszybciej. Klienci znajdujący się na terenie Warszawy mają wyjątkową możliwość skorzystania z opcji dostawy tego samego dnia. Warto przy tym zaznaczyć, że nasza oferta jest skierowana do klientów indywidualnych i hurtowych. Hurtownicy mogą uzyskać dostęp do jeszcze atrakcyjniejszych cen, rejestrując się w naszym sklepie.

Ekran do iPhone 5 - zamów już dziś

Przy wyświetlaczach znajdują się ich zdjęcia, opisy i szczegółowe parametry. Jeżeli jednak nadal będą mieć Państwo pytania odnośnie naszych zestawów, zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza, maila lub telefonu. Produkty są testowane pod względem uszkodzeń mechanicznych, przebarwień podświetlenia, Touch ID, odporności hybrydowej, funkcjonalności dotyku oraz grubości i szerokości. Wszystkie są zaplombowane i objęte gwarancją. Klientom przysługuje również 14-dniowe prawo zwrotu.

Strona wygenerowana w 0.53 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję