SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Jak przenieść dane z telefonu na telefon?

Jak przenieść dane z telefonu na telefon?

Przenoszenie danych z telefonu na telefon poprzez chmurę

Najczęściej wykorzystywana metoda przenoszenia plików bazuje na rozwiązaniu chmurowym. W smartfonach z systemem Android będzie to chmura na koncie Google, a w przypadku urządzeń marki Apple, na przykład iPhone 8, jest to iCloud, czyli chmura stworzona dla użytkowników iOS.  Przenoszenie danych w ten sposób to proces zautomatyzowany, do którego wystarczy Ci konto w chmurze i połączenie z Internetem. Dane ze starego telefonu wystarczy umieścić w chmurze, a na nowym modelu wykonać jego synchronizację z kontem w iCloud lub GoogleDrive.

Jak przenieść dane z androida na iPhone? 

Jeśli zdecydowałeś się na telefon marki Apple i zastanawiasz się, jak przenieść wszystkie zdjęcia, historię połączeń, kontakty, smsy i aplikacje, aby niezbędne dane pojawiły się na nowym iPhonie, to czeka Cię… niewiele pracy! Na starym modelu z system Android należy zainstalować aplikację Move to iOS, którą pobierzesz ze sklepu Google Play. Stanowi ona pewnego rodzaju łącznik między produktami z logo nadgryzionego jabłka, a urządzeniami pracującymi na systemie Android. Dzięki temu bez względu, czy posiadasz model XR z 2018 roku, czy iPhone 12 przeniesie danych jest równie proste i intuicyjne. Jeśli zainstalowałeś już aplikację Move to iOS, wystarczy uruchomić iPhone XR (lub inny model), przełożyć do niego kartę SIM, a w panelu Aplikacja i dane wybrać opcję „Przenieś z Androida”. Dane między telefonami zostaną przeniesione po wpisaniu kodu do aplikacji Move to iOS, który został wygenerowany na urządzeniu Apple. 

Jak przenieść dane z iPhone na nowego iPhone? 

Urządzenia marki Apple wyróżniają się swoją trwałością, jeśli Twój iPhone 7 nie funkcjonuje poprawnie, być może wystarczy wymienić wadliwy komponent, korzystając z atrakcyjnych cenowo podzespołów z naszego sklepu. Jeśli jednak uwielbiasz nowe technologie i podążając za trendami, zamierzasz wymienić starego iPhone’a na nowszy model, to przenoszenie danych będzie skrajne łatwe i intuicyjne. Oczywiście najprostszą metodą będzie wykorzystanie wspomnianej już chmury, czyli iCloud. Pliki i kontakty ze starszego modelu umieść w chmurze, wykorzystując do tego funkcję Archiwum iCloud, którą znajdziesz w Ustawieniach. Następnie skonfiguruj nowego iPhone’a, a dane pobierz z archiwum po zalogowaniu się do swojego konta iCloud. Do przenoszenia plików w urządzeniach marki Apple możesz wykorzystać także iTunes lub przesłać je za pomocą Bluetooth’a.

Komentarze
Zaloguj się, aby dodać komentarz. W zamian za to otrzymasz punkty w naszym Programie Lojalnościowym.
Publikowane komentarze podlegają moderacji.
Spis treści
  • 1. Przenoszenie danych z telefonu na telefon poprzez chmurę
  • 2. Jak przenieść dane z androida na iPhone? 
  • 3. Jak przenieść dane z iPhone na nowego iPhone? 
Strona wygenerowana w 0.045 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję