SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • MATE 20 LITE
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do MATE 20 LITE

(ilość produktów: 3)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

W sklepie GSMOK.pl znajdziesz między innymi wyselekcjonowane oryginalne wyświetlacze do Mate 20 Lite, które stanowią znakomity zakup w swojej kategorii cenowej, a ich podstawową zaletą jest bardzo wysoka jakość wyświetlanego obrazu oraz korzystna cena zakupu. Ekran to dla większości osób najważniejszy element każdego smartfona. To na nim wyświetlane są wszelkie dane oraz obrazy czy też teksty i to od ich jakości zależy to, czy użytkownik będzie korzystał ze smartfona z przyjemnością. Zapoznaj się koniecznie wszystkimi wyświetlaczami oryginalnymi do Mate 20 Lite i złóż zamówienie już dziś. Zapewniamy zawsze błyskawiczną dostawę i bezpieczne pakowanie, chętnie również odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania telefonicznie i mailowo, dlatego w razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami. Gwarantujemy błyskawiczną odpowiedź także na pytania natury technicznej. 

Poznaj najważniejsze zalety wyświetlaczy oryginalnych do Mate 20 Lite

Mate 20 Lite to niezwykle popularny model telefonu, który jest szczególnie lubiany wśród wielbicieli nowoczesnej technologii i znakomitych parametrów użytkowych. Błyskawiczne działanie dzięki zastosowaniu przez producenta nowoczesnego procesora i dużej pamięci RAM sprawia, że smartfon sobie doskonale radzi w bardzo wymagających aplikacjach oraz grach, gdzie zapewnia wydajność wystarczającą do płynnej rozgrywki. Najważniejszym atutem tego modelu telefonu jest jednak jego wyświetlacz, który wyświetla obraz o bardzo dużej jasności i w wysokiej rozdzielczości, co w bardzo dużym stopniu wpływa na przyjemność użytkowania smartfonów.

Wszystkie wyświetlacze oryginalne to Mate 20 Lite zostały wyprodukowane w całości przez firmę Huawei, dlatego jakość generowanego przez nie obrazu jest identyczna ze szczegółowością ekranu zainstalowanego fabrycznie na linii produkcyjnej. To ogromna zaleta dla osób, które nie uznają żadnych kompromisów i półśrodków na polu jakości i oczekują od swoich smartfonów fabrycznych parametrów. Obraz ma taką samą rozdzielczość i wyświetla tak samo szczegółowy obraz w całym zakresie barw i przy zachowaniu wysokiego kontrastu oraz jasności, jak podzespół zamontowany fabrycznie.

Podstawowa charakterystyka oryginalnych wyświetlaczy do Mate 20 Lite

Wszystkie wyświetlacze oryginalne do Mate 20 Lite zostały wykonane w całości przez markę Huawei, co ma wiele zalet ponad ich identyczną jakość wyświetlanego obrazu. Szczególnie istotna jest łatwość montażu. Zainstalowanie oryginalnego ekranu jest bardzo proste i nie wymaga wykonywania kosztownych lub niepewnych modyfikacji, które mogą w efekcie prowadzić do uszkodzenia smartfona lub kosztownej wymiany kolejnych podzespołów. Co więcej, do ekranu pochodzącego od firmy Huawei pasują doskonale wszystkie łącza, dzięki czemu zmniejsza się koszt naprawy o cenę ich zakupu. To duża zaleta dla klientów, którzy oczekują przeprowadzenia wymiany w niskiej cenie. 

Gdzie kupować wyświetlacze oryginalne do Mate 20 Lite?

Zakupu wyświetlacza oryginalnego do Mate 20 Lite warto dokonać w naszym sklepie GSMOK.pl, który na rynku GSM jest dostępny już od wielu lat i co roku staje się coraz bardziej rozpoznawalny wśród serwisów GSM. Właśnie z tego względu znajdziesz u nas praktycznie każdy wariant oryginalnego wyświetlacza do Mate 20 Lite. Wszystkie mają formę kompletów, czyli w zestawie sprzedażowym znajduje się nie tylko sam wyświetlacz LCD, lecz także panel dotykowy i ramka oraz bateria, a całe zestawy są sprzedawane w kilku kolorach.

Zamów już dziś w naszym sklepie jeden z wielu dostępnych wyświetlaczy. Zapewniamy błyskawiczną wysyłkę, zawsze w czasie zgodnym z deklaracją na stronie, a także bezpieczny proces zakupowy. Branża GSM nie ma dla nas jakichkolwiek tajemnic, dlatego w razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Strona wygenerowana w 0.991 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję