Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P8 LITE
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do P8 LITE

(ilość produktów: 3)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 112.50 zł
Brutto 138.38 zł
Brutto B2B110.59 zł
Netto 264.21 zł
Brutto 324.98 zł
Brutto B2B209.10 zł

Produkt
niedostępny

Netto 235.76 zł
Brutto 289.99 zł
Brutto B2B209.10 zł

Produkt
niedostępny

W naszym sklepie GSMOK.PL znajdziesz przeróżne artykuły i produkty dedykowane dla serwisów GSM, a wśród nich także wyselekcjonowane wyświetlacze oryginalne do P8 Lite. Oferowane produkty mają sprawdzone pochodzenie i zostały wyprodukowane w całości przez markę Huawei, dzięki czemu charakteryzują się identyczną jakością wyświetlanego obrazu oraz wieloletnią trwałością. Wszystkie podzespoły są w naszej firmie zgodne z informacjami zawartymi na stronie internetowej i oferujemy je w korzystnych cenach, specjalnie naszym klientom. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zadzwoń do nas bądź napisz, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, udzielimy także wielu wyczerpujących informacji na temat produktów dostępnych w naszym sklepie.

Cechy budowy oryginalnych wyświetlaczy do P8 Lite

Oryginalne wyświetlacze do P8 Lite są dedykowane dla klientów, którzy zwracają szczególnie dużą uwagę na jakość swoich telefonów. Ekrany zostały bowiem wykonane na tej samej linii produkcyjnej, co elementy montowane fabrycznie na linii montażowej i z tego względu zapewniają wiele lat intensywnego użytkowania w codziennych warunkach. Wśród ich wielu zalet warto wymienić w szczególności identyczną jakość wyświetlania. Ekran generuje bardzo jasny obraz, pełen detali oraz szczegółów, który zachwyca swoją szczegółowością oraz wysokim kontrastem. Dzięki temu stanowi doskonały wybór dla osób, które nie uznają żadnych półśrodków i kompromisów na polu jakości.

Nie bez znaczenia jest także to, że wyświetlacz oryginalny do P8 Lite ma identyczne wymiary zewnętrzne oraz grubość i wagę jak model montowany fabrycznie. Co to oznacza? Bardzo łatwy montaż, który odbywa się bez potrzeby przeróbek i modyfikacji sprzętu, co ma wpływ zarówno na wytrzymałość samego procesu montażu, jak i na jego cenę i czas oczekiwania na wykonanie pracy. Jeśli chcesz w Twoim serwisie oferować usługi na najwyższym poziomie, koniecznie zaproponuj swoim klientom montaż oryginalnego wyświetlacza do P8 Lite

Najważniejsze informacje na temat wyświetlaczy oryginalnych do P8 Lite

Wszystkie wyświetlacze oryginalne do P8 Lite oferowane w naszym sklepie są bardzo dokładnie sprawdzane jeszcze przed wysyłką, dzięki czemu masz pewność otrzymania produktu pełnowartościowego i gotowego do montażu. Każdy model jest sprzedawany pod postacią kompletu, na który składa się wyświetlacz zespolony z digitizerem oraz bateria i ramka w białym, czarnym lub złotym kolorze. Do montażu niezbędne okażą się tylko podstawowe narzędzia dostępne w każdym serwisie GSM, a sam proces nie wymaga modyfikacji i zmiany fabrycznych elementów na nowe. Ponadto można do montażu wykorzystać wszystkie oryginalne złącza oraz taśmy, co znacznie zmniejsza koszt naprawy i skraca czas jej realizowania. Wszystkie wyświetlacze oryginalne do P8 Lite mają sprawdzone i udokumentowane pochodzenie, dlatego zachęcamy do ich zakupu już dziś.

Dlaczego warto kupować wyświetlacze wyłącznie u pewnych dostawców?

Wszystkie oryginalne wyświetlacze do P8 Lite dostępne w naszym sklepie są pewne i sprawdzone, pochodzą z oficjalnej dystrybucji i zawsze spełniają wszelkie oczekiwania nabywcy. Nie bez powodu jesteśmy jednym z największych i najbardziej znanych sklepów GSM na rynku. Nasze ogromne doświadczenie, które zdobywamy bez przerwy od 2003 roku pozwala nam na spełnienie najbardziej wygórowanych oczekiwań współczesnych klientów. Złóż zamówienie już dziś. Gwarantujemy błyskawiczną dostawę - kurier odwiedza nas dwukrotnie w ciągu dnia, a także dostawę tego samego dnia roboczego na terenie Warszawy. Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy bogatą ofertę programów lojalnościowych.

Strona wygenerowana w 0.86 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję