Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P40 LITE 5G
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do P40 LITE 5G

(ilość produktów: 3)
SORTUJ
POKAŻ
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Jesteś posiadaczem Huawei P40 LITE 5G, a może taki model znalazł się w Twoim punkcie naprawczym? Uszkodzony wyświetlacz i panel dotykowy Huawei P40 LITE 5G nie tylko obniża komfort użytkowania telefonu, ale może także stanowić zagrożenie dla zdrowia użytkowników. Fragmenty wykruszającego się ekranu są ostre i mogą podrażnić skórę, a nawet dostać się do oczu. Warto jak najszybciej wymienić wyświetlacz Huawei P40 LITE 5G, aby na nowo cieszyć się wysokiej jakości intensywnym obrazem, który oferuje zastosowana w tym modelu matryca LTPS TFT.

Wyświetlacze Huawei p40 LITE 5G

Dlaczego warto kupić oryginalne wyświetlacze Huawei P40 LITE 5G w GSMOK? Od ponad 19 lat zaopatrujemy serwisy GSM w części zamienne i akcesoria. Cenimy sobie długofalową współpracę, dlatego dla klientów biznesowych przygotowaliśmy szeroki wachlarz benefitów. Jeśli Twoja firma dołączy do programu lojalnościowego, kupując wyświetlacz Huawei P40 LITE 5G, możesz negocjować ceny i skorzystać z dedykowanych rabatów. O najwyższą jakość obsługi transakcji nad Twoimi zamówieniami będzie czuwał opiekun handlowy. Wiemy, jak istotny w procesie naprawczym jest czas. Obecnie przecież nikt nie wyobraża sobie nawet jednodniowej przerwy od swojego smartfona. Zamawiając wyświetlacz dotykowy Huawei P40 LITE 5G do godziny 16:00, zostanie on wysłany jeszcze tego samego dnia. A jeśli Twoja firma posiada siedzibę w Warszawie, to towar zostanie dostarczony w ciągu zaledwie kilku godzin!

Wyświetlacze Huawei p40 LITE 5G

Wyświetlacze Huawei P40 LITE 5G i innych modeli są bardzo podatne na uszkodzenia. W obliczu awarii zastanawiasz się, czy oddać produkt do serwisu, czy zająć się naprawą samodzielnie? Musisz wiedzieć, że proces wymiany składa się z wielu etapów. Należy zdemontować tylną obudowę, odkręcić właściwe śrubki, wyjąć taśmy i czujniki, a także baterię i płytę główną. A następnie wszystkie zdemontowane elementy zamontować na nowo, wykorzystując sprawny wyświetlacz P40 5G LITE 5G. Samodzielna wymiana jest jak najbardziej możliwa, ale wymaga precyzji, wprawy i odpowiednich narzędzi. Wystarczy użyć zbyt dużo siły przy demontażu, aby uszkodzić inne podzespoły. Nie ryzykuj i powierz naprawę specjalistom, którzy korzystają z części zamiennych zakupionych na stronie GSMOK. 

Strona wygenerowana w 0.602 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję