Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P40 LITE 5G
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do P40 LITE 5G

(ilość produktów: 3)
SORTUJ
POKAŻ
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 345.51 zł
Brutto 424.98 zł
Brutto B2B295.20 zł
Netto 252.50 zł
Brutto 310.58 zł
Brutto B2B248.24 zł
Netto 325.19 zł
Brutto 399.98 zł
Brutto B2B258.30 zł

Jesteś posiadaczem Huawei P40 LITE 5G, a może taki model znalazł się w Twoim punkcie naprawczym? Uszkodzony wyświetlacz i panel dotykowy Huawei P40 LITE 5G nie tylko obniża komfort użytkowania telefonu, ale może także stanowić zagrożenie dla zdrowia użytkowników. Fragmenty wykruszającego się ekranu są ostre i mogą podrażnić skórę, a nawet dostać się do oczu. Warto jak najszybciej wymienić wyświetlacz Huawei P40 LITE 5G, aby na nowo cieszyć się wysokiej jakości intensywnym obrazem, który oferuje zastosowana w tym modelu matryca LTPS TFT.

Wyświetlacze Huawei p40 LITE 5G

Dlaczego warto kupić oryginalne wyświetlacze Huawei P40 LITE 5G w GSMOK? Od ponad 19 lat zaopatrujemy serwisy GSM w części zamienne i akcesoria. Cenimy sobie długofalową współpracę, dlatego dla klientów biznesowych przygotowaliśmy szeroki wachlarz benefitów. Jeśli Twoja firma dołączy do programu lojalnościowego, kupując wyświetlacz Huawei P40 LITE 5G, możesz negocjować ceny i skorzystać z dedykowanych rabatów. O najwyższą jakość obsługi transakcji nad Twoimi zamówieniami będzie czuwał opiekun handlowy. Wiemy, jak istotny w procesie naprawczym jest czas. Obecnie przecież nikt nie wyobraża sobie nawet jednodniowej przerwy od swojego smartfona. Zamawiając wyświetlacz dotykowy Huawei P40 LITE 5G do godziny 16:00, zostanie on wysłany jeszcze tego samego dnia. A jeśli Twoja firma posiada siedzibę w Warszawie, to towar zostanie dostarczony w ciągu zaledwie kilku godzin!

Wyświetlacze Huawei p40 LITE 5G

Wyświetlacze Huawei P40 LITE 5G i innych modeli są bardzo podatne na uszkodzenia. W obliczu awarii zastanawiasz się, czy oddać produkt do serwisu, czy zająć się naprawą samodzielnie? Musisz wiedzieć, że proces wymiany składa się z wielu etapów. Należy zdemontować tylną obudowę, odkręcić właściwe śrubki, wyjąć taśmy i czujniki, a także baterię i płytę główną. A następnie wszystkie zdemontowane elementy zamontować na nowo, wykorzystując sprawny wyświetlacz P40 5G LITE 5G. Samodzielna wymiana jest jak najbardziej możliwa, ale wymaga precyzji, wprawy i odpowiednich narzędzi. Wystarczy użyć zbyt dużo siły przy demontażu, aby uszkodzić inne podzespoły. Nie ryzykuj i powierz naprawę specjalistom, którzy korzystają z części zamiennych zakupionych na stronie GSMOK. 

Strona wygenerowana w 0.581 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję