SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

WYŚWIETLACZ LCD DO XIAOMI REDMI 9A / 9C CZARNY Z RAMKĄ

CENY
Jak uzyskać ceny B2B?
netto
106.25 zł
brutto
130.69 zł
netto B2B
84.55 zł
brutto B2B
104.00 zł
Indeks katalogowy
LCD04495
Dostępny
TAK
Gwarancja
6 miesięcy
Wyświetlacz przetestowany
Parametry
Kolor
Czarny
Ramka
Tak
Opis produktu

Nie działający panel dotykowy lub zbity ekran nie musi oznaczać konieczności zakupu nowego smartfona. Wyświetlacz Xiaomi Redmi 9A/9C to korzystne rozwiązanie, które z powodzeniem zastąpi uszkodzony komponent. Dzięki wymianie można przywrócić dotychczasową funkcjonalność urządzenia, ponosząc znacznie mniejsze koszty niż w przypadku inwestycji w nowy telefon. Prowadząc serwis GSM, nie sposób posiadać części do wszystkich modeli smartfonów, obecnych na rynku. Korzystając z oferty GSMOK, ekran Redmi 9C/9A z czarną ramką możesz otrzymać nawet tego samego dnia (Dostawa na terenie Warszawy). Sprostaj oczekiwaniom swoich klientów i zapewnij im sprawną naprawę ich telefonu.

Wyświetlacz Xiaomi Redmi 9A/9C – przywróć sprawność smartfona

Xiaomi Redmi 9A ekran LCD gwarantuje idealne odwzorowanie kolorów i kontrastu oraz dokładne podświetlenie całej powierzchni wyświetlacza. To wysokiej jakości zamiennik, który niczym nie ustępuje oryginalnemu komponentowi, wykorzystanemu na linii produkcyjnej smartfona. W komplecie znajdziesz ekran Redmi 9C/9A z czarną ramką oraz digitizer, zapewniający precyzyjne reagowanie na dotyk. Jako serwis GSM możesz skorzystać ze specjalnej oferty dla klientów B2B. Zarejestruj się i korzystaj z okazji. Gwarantujemy odpowiednie zabezpieczenie produktu do transportu i błyskawiczną wysyłkę. Xiaomi Redmi 9A wyświetlacz LCD możesz otrzymać nawet tego samego dnia i od razu zabrać się za naprawę smartfona swojego klienta.

Ekran Redmi 9C/9A z czarną ramką – postaw na korzystne rozwiązanie

Każdy Xiaomi Redmi 9A wyświetlacz LCD jest poddany dokładnym testom, dzięki którym wychwytywane są wadliwe produkty. Takie działanie daje gwarancję, że otrzymasz w pełni sprawny komponent, który możesz od razu zamontować w smartfonie klienta. Wyświetlacz Xiaomi Redmi 9A/9C dostępny jest także dla klientów prywatnych. Rekomendujemy jednak niepodejmowanie się samodzielnej naprawy ze względu na możliwość uszkodzenia delikatnych komponentów. Zdecydowanie lepiej skorzystać z usług rekomendowanego serwisu GSM. Zamów już dziś Xiaomi 9A LCD i przywróć funkcjonalność smartfona.

Data dodania produktu: 2020-11-05

Opinie klientów

Po zakupie tego produktu będziesz miał możliwość dodania oceny. W zamian za to możesz otrzymać punkty w naszym Programie Lojalnościowym.
Opinie pochodzą jedynie od osób, które dokonały zakupu. Publikowane opinie podlegają moderacji.
Proponowane produkty - Producent
Proponowane produkty - Nowości
Strona wygenerowana w 0.31 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję