SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

WYŚWIETLACZ LCD DO XIAOMI MI9T MI 9T / MI 9T PRO CZARNY Z RAMKĄ [OLED]

CENY
Jak uzyskać ceny B2B?
netto
287.50 zł
brutto
353.63 zł
netto B2B
229.55 zł
brutto B2B
282.35 zł
Indeks katalogowy
LCD04494
Dostępny
NIE
Gwarancja
6 miesięcy
Wyświetlacz przetestowany
Parametry
Kolor
Czarny
Ramka
Tak
Opis produktu

Rozbity wyświetlacz lub niedziałający panel dotykowy to zmora wielu użytkowników smartfonów, niezależnie od ich marki. Taka sytuacja nie musi jednak wiązać się z kosztowną inwestycją w nowe urządzenie. Korzystniejszym wariantem będzie wymiana komponentu. Ekran Xiaomi Mi 9T/9T PRO czarny OLED to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie swój dotychczasowy telefon i nie chcą wymieniać go na inny. Aby zapewnić szybką obsługę klientom w serwisie GSM, warto skorzystać z oferty GSMOK. Zamawiając Xiaomi Mi 9T wyświetlacz LCD, możesz go otrzymać nawet w ten sam dzień (Dostawa na terenie Warszawy). Dzięki temu możesz świadczyć usługi najwyższej jakości i przy wykorzystaniu najwyższej jakości komponentów.

Wyświetlacz Xiaomi Mi 9T/9T PRO OLED – doskonała jakość

Smartfony od chińskich producentów są cenione za swoje bardzo dobre parametry, a także odpowiedni stosunek ceny do jakości produktu. Xiaomi Mi 9T PRO wyświetlacz OLED zapewnia idealne odwzorowanie kolorów oraz kontrastu, a także responsywny obraz, podświetlany na całej powierzchni ekranu. Dodany do kompletu digitizer to gwarancja precyzyjnego dotyku. Wyświetlacz Xiaomi Mi 9T/9T PRO OLED to wysokiej jakości zamiennik, który posiada dokładnie takie same funkcje oraz idealnie pasuje do wymienionych modeli. Dzięki takiemu rozwiązaniu smartfon odzyskuje swoje cechy użytkowe. Xiaomi Mi 9T OLED dostępny jest również w wersji oryginalnego Service Pack. Postaw na bezawaryjne i sprawdzone rozwiązanie!

Ekran Xiaomi Mi 9T/9T PRO czarny OLED

Każdy wyświetlacz Xiaomi Mi 9T/9T PRO OLED poddany jest dokładnemu testowaniu, dzięki czemu wychwytywane są wadliwe produkty. Takie działanie gwarantuje, że otrzymasz w pełni sprawny komponent, który możesz od razu montować w smartfonie. Xiaomi Mi 9T wyświetlacz LCD dostępny jest dla klientów B2B w specjalnej cenie. Z oferty mogą również skorzystać osoby prywatne. Przy wysyłce odpowiednio zabezpieczamy komponent, aby zminimalizować ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu. Zamów już dziś ekran Xiaomi Mi 9T/9T PRO czarny OLED i ciesz się błyskawiczną dostawą.

Data dodania produktu: 2020-11-05

Opinie klientów

Po zakupie tego produktu będziesz miał możliwość dodania oceny. W zamian za to możesz otrzymać punkty w naszym Programie Lojalnościowym.
Opinie pochodzą jedynie od osób, które dokonały zakupu. Publikowane opinie podlegają moderacji.
Proponowane produkty - Producent
Proponowane produkty - Nowości
Strona wygenerowana w 0.393 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję