SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

WYŚWIETLACZ LCD DO XIAOMI MI 9T / MI 9T PRO CZARNY [AMOLED]

CENY
Jak uzyskać ceny B2B?
netto
275.00 zł
brutto
338.25 zł
netto B2B
219.09 zł
brutto B2B
269.48 zł
Indeks katalogowy
LCD03841
Dostępny
TAK
Gwarancja
6 miesięcy
Wyświetlacz przetestowany
Parametry
Kolor
Czarny
Opis produktu

Xiaomi Mi 9T Pro wyświetlacz to najlepsze rozwiązanie, gdy ekran albo dotyk w smartfonie ulegnie uszkodzeniu. Komponent wykorzystuje technologię AMOLED, charakteryzującą się doskonałym odwzorowaniem barw (obsługuje aż 16 milionów kolorów) i głęboką czernią. To także wyższa częstotliwość odświeżania obrazu i szybszy czas reakcji. Wyświetlacz Mi 9T/ 9T Pro AMOLED z powodzeniem zastąpi uszkodzony ekran. To doskonałe rozwiązanie także, gdy digitizer przestanie odpowiadać. Wymieniony komponent zapewni precyzyjne reagowanie na dotyk. Zamów już dziś ekran do Xiaomi Mi 9T AMOLED i przywróć pełną funkcjonalność smartfona.

Ekran Xiaomi Mi 9T/9T Pro czarny AMOLED

Korzystanie z ofert GSMOK to korzystne rozwiązanie dla wszystkich serwisów. Dzięki współpracy możesz otrzymać zamówiony wyświetlacz Xiaomi Mi 9T AMOLED komplet czarny nawet w ten sam dzień. To pozwoli Ci szybko i sprawnie obsługiwać zlecenia od klientów i świadczyć usługi najwyższej jakości. Każdy komponent jest dokładnie testowany, aby wychwycić wadliwe modele. Dzięki temu masz gwarancję, że ekran Xiaomi Mi 9T/9T Pro czarny AMOLED oraz panel dotykowy będzie w pełni sprawny. Zarejestruj się i korzystaj z atrakcyjnych cen oraz specjalnych promocji i rabatów. Z oferty GSMOK mogą korzystać także klienci indywidualni. Zamów Xiaomi Mi 9T Pro wyświetlacz i zanieś do rzetelnego serwisu GSM. Nie zalecamy samodzielnej naprawy ze względu na ryzyko uszkodzenia delikatnych komponentów.

Wyświetlacz Mi 9T/ 9T Pro AMOLED

Kupując ekran Xiaomi Mi 9T/9T Pro czarny AMOLED zaopatrz się także w zestaw odpowiednich narzędzi, które ułatwią naprawę komponentu. Warto również zadbać o odpowiednie zabezpieczenie wymienionych części. Dobrym rozwiązaniem będzie dedykowane etui oraz szkło hartowane. Zadbamy, aby wyświetlacz Mi 9T/ 9T Pro AMOLED był odpowiednio zapakowany, by nie uległ uszkodzeniu podczas transportu. Kurier odwiedza nas dwa razy dziennie, dlatego bardzo szybko otrzymasz zamówienie. Zamów już dziś wyświetlacz Xiaomi Mi 9T AMOLED komplet czarny i zapewnij szybką naprawę smartfona Twojego klienta.

 

Data dodania produktu: 2020-06-26

Opinie klientów

Po zakupie tego produktu będziesz miał możliwość dodania oceny. W zamian za to możesz otrzymać punkty w naszym Programie Lojalnościowym.
Opinie pochodzą jedynie od osób, które dokonały zakupu. Publikowane opinie podlegają moderacji.
Proponowane produkty - Producent
Proponowane produkty - Nowości
Strona wygenerowana w 0.271 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję