SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

WYŚWIETLACZ LCD DO SAMSUNG A125 GALAXY A12 CZARNY

CENY
Jak uzyskać ceny B2B?
netto
68.75 zł
brutto
84.56 zł
netto B2B
54.55 zł
brutto B2B
67.10 zł
Indeks katalogowy
LCD04956
Dostępny
TAK
ZWROT PRODUKTU
14 dni
Gwarancja
6 miesięcy
Wyświetlacz przetestowany
Obsługiwane Modele
Parametry
Kolor
Czarny
Opis produktu

Wyświetlacz Samsung A12 czarny to wysokiej jakości produkt. W skład zestawu wchodzi wyświetlacz, oraz panel dotykowy. Dzięki niemu można przywrócić dawną sprawność telefonowi Samsung Galaxy A12. Ekran został zabezpieczony folią ochronną, aby chronić moduł przed zarysowaniami w trakcie transportu. Wyświetlacz Samsung A12 czarny gwarantuje wysoką jakość prezentowanego obrazu. Z pewnością będziesz zadowolony z tego wyboru!

Samsung A12 wyświetlacz

Ekran Samsung A12 na pewno sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Gęstość pikseli na cal w tym modelu wynosi 270, zaś rozdzielczość – 720 x 1600 px. Samsung A125 LCD o przekątnej 6,5 cala posiada regulację jasności i wiernie odwzorowuje barwy. Dzięki poprawnemu montażowi, już w kilka chwil możesz przywrócić sprawność urządzenia. Samsung A12 wyświetlacz w kolorze czarnym

Ekran Samsung A12

Panel dotykowy oraz ekran Samsung a12 to wysokiej klasy zamienniki, które posiadają czas reakcji bardzo zbliżony do oryginału. Samsung A125 LCD po zamontowaniu również swoim designem nie odbiega od fabrycznie zamontowanego wyświetlacza. Głębia kolorów i ostrość została zachowana, a komfort użytkowania nie ulegnie zmianie. Dzięki temu użytkownik znów będzie mógł cieszyć się z funkcjonalności telefonu Samsung A12. Wyświetlacz nie jest jedynym komponentem, który oferujemy temu modelowi. Sprawdź pełen asortyment naszego sklepu! Zarówno klienci indywidualni, jak i B2B znajdą produkty w atrakcyjnych cechach.

Data dodania produktu: 2021-05-05

Opinie klientów

Po zakupie tego produktu będziesz miał możliwość dodania oceny. W zamian za to możesz otrzymać punkty w naszym Programie Lojalnościowym.
Opinie pochodzą jedynie od osób, które dokonały zakupu. Publikowane opinie podlegają moderacji.
Proponowane produkty - Producent
Proponowane produkty - Nowości
Strona wygenerowana w 0.321 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję