SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

WYŚWIETLACZ LCD DO REALME 6 PRO

CENY
Jak uzyskać ceny B2B?
netto
93.75 zł
brutto
115.31 zł
netto B2B
74.91 zł
brutto B2B
92.14 zł
Indeks katalogowy
LCD05369
Dostępny
NIE
ZWROT PRODUKTU
14 dni
Gwarancja
6 miesięcy
Wyświetlacz przetestowany
Obsługiwane Modele
Opis produktu

Będący przedmiotem oferty wyświetlacz do REALME 6 PRO jest produktem, który w rękach specjalistów przywraca smartfon do pełnej sprawności. Komponent pozwala ponownie osiągnąć wierne odwzorowanie kolorów i zadbać o szybkość reakcji na dotyk, jak w nowym urządzeniu. Dzięki temu ekran REALME 6 PRO od GSMOK znajdzie zastosowanie w punktach serwisowych, które do swojej pracy wybierają produkty najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Oferowany wyświetlacz pozwoli także na naprawę uszkodzonego urządzenia przez osoby prywatne, które nie boją się wymagającego precyzji i wprawnej ręki procesu wymiany ekranu.

Korzystny cenowo wyświetlacz REALME 6 PRO

Wyświetlacz REALME 6 PRO o przekątnej 6,6" oraz rozdzielczości 2400 x 1080 pikseli zapewnia bogactwo intensywnych kolorów, dzięki którym podczas oglądania filmów nie umknie Ci żaden szczegół. Pozbawiona uszkodzeń szybka pozwala cieszyć się z wysokiej jakości selfie, a także zapewnia swobodne przeglądanie wykonanych zdjęć. Aby w pełni cieszyć się z funkcjonalności gier i aplikacji, niezbędny jest sprawny ekran, który gwarantuje ostry obraz i idealne odwzorowanie kolorów - tym oczekiwaniom sprosta REALME 6 PRO wyświetlacz LCD. Skorzystaj z naszej oferty, oszczędź pieniądze i wykonuj zlecenia terminowo.

Wyświetlacz do REALME 6 PRO

Wymiana ekranu to złożony proces, którego sukces zależy od jakości wykorzystanego podzespołu oraz umiejętności osoby dokonującej naprawy. Świadomi tego specjaliści chętnie wybierają produkty z naszej oferty, aby zapewnić swoim klientom naprawy na najwyższym poziomie. Kupując ekran do REALME jako zarejestrowany użytkownik, koniecznie sprawdź nasz program lojalnościowy, który pozwoli Ci uzyskać wyjątkowo korzystną cenę. Wybierz REALME 6 PRO - wyświetlacz, który gwarantuje szybką reakcję na dotyk, dzięki czemu praca z naprawionym smartfonem będzie równie sprawna i satysfakcjonująca, co przed jego uszkodzeniem. Postaw na sprawdzone rozwiązania i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Data dodania produktu: 2022-02-14

Opinie klientów

Po zakupie tego produktu będziesz miał możliwość dodania oceny. W zamian za to możesz otrzymać punkty w naszym Programie Lojalnościowym.
Opinie pochodzą jedynie od osób, które dokonały zakupu. Publikowane opinie podlegają moderacji.
Proponowane produkty - Producent
Proponowane produkty - Nowości
Proponowane produkty - Bestsellery
Strona wygenerowana w 0.395 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję