SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

WYŚWIETLACZ LCD DO OPPO A12 CPH2077, CPH2083 CZARNY

CENY
Jak uzyskać ceny B2B?
netto
71.25 zł
brutto
87.64 zł
netto B2B
56.55 zł
brutto B2B
69.56 zł
Indeks katalogowy
LCD04933
Dostępny
TAK
ZWROT PRODUKTU
14 dni
Gwarancja
6 miesięcy
Wyświetlacz przetestowany
Obsługiwane Modele
Parametry
Kolor
Czarny
Opis produktu

Marką, która pomimo stosunkowo niedługiej obecności na rynku smartfonów szybko zdążyła podbić serca użytkowników w wielu krajach na świecie, jest Oppo. Telefony tej chińskiej firmy cieszą się wyjątkową popularnością w Polsce, ze względu na niewygórowaną cenę oraz wysoką klasę podzespołów wykorzystywanych do ich produkcji. Do niskobudżetowych urządzeń mobilnych niewątpliwie można zaliczyć Oppo A12, będący najtańszym modelem z serii A. Dzięki dobrym parametrom wiele osób nie chce rozstawać się ze smartfonem w przypadku jego uszkodzenia. Z tego względu warto poszerzyć ofertę swojego punktu GSM o kompatybilne podzespoły, w tym wyświetlacz do Oppo A12.

Wyświetlacz LCD Oppo A12 czarny z matrycą IPS

Wyświetlacze do Oppo A12, które znajdziesz na stronie GSMOK dostępne są w kolorze czarnym. Wyprodukowane zostały w technologii IPS LCD – to jedna z wersji tradycyjnego ekranu ciekłokrystalicznego (LCD), w której piksele oświetlane są przy pomocy diod LED. Umieszczane są one na dole lub górze ekrany, a równomierne podświetlenie zapewnia dyfuzor. Wykorzystanie matrycy IPS sprawiło, że wyświetlacz Oppo CPH2077 oferuje szerokie kąty widzenia, wysoki kontrast oraz szybki czas reakcji. Dzięki swojej konstrukcji poszczycić się może także dobrym odwzorowaniem kolorów oraz żywymi barwami.

Wyświetlacz Oppo A12 czarny - parametry

Wyświetlacz LCD Oppo A12 (czarny) o przekątnej 6,22 cala i rozdzielczości HD+ (1520x720px), co zapewnia dobrą jakość obrazu i satysfakcjonujące wrażenia z użytkowania. Częstotliwość odświeżania wynosi zaś 60Hz, dzięki czemu obraz jest płynny, a efekt smużenia zredukowany. Wyświetlacz Oppo CPH2083 przed wysyłką zostaje dokładnie przetestowany. Dzięki temu po dostarczeniu produktu do punktu GSM serwisant może niezwłocznie przystąpić do realizacji zlecenia. Model dostępny w naszej hurtowni GSMOK znajdziesz w atrakcyjnej cenie, która w przypadku klientów zarejestrowanych może podlegać negocjacji. Zamów wyświetlacz Oppo A12 czarny i zyskaj rzetelnego partnera w biznesie!

 

Data dodania produktu: 2021-04-26

Opinie klientów

Po zakupie tego produktu będziesz miał możliwość dodania oceny. W zamian za to możesz otrzymać punkty w naszym Programie Lojalnościowym.
Opinie pochodzą jedynie od osób, które dokonały zakupu. Publikowane opinie podlegają moderacji.
Proponowane produkty - Producent
Proponowane produkty - Nowości
Strona wygenerowana w 0.528 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję