SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

WYŚWIETLACZ LCD DO HUAWEI P30 PRO Z RAMKĄ I BATERIĄ SREBRNY 02353SBC 02355MUR ORYGINAŁ SERVICE PACK

CENY
Jak uzyskać ceny B2B?
netto
918.75 zł
brutto
1130.06 zł
netto B2B
733.64 zł
brutto B2B
902.38 zł
Indeks katalogowy
LCD04625
Dostępny
NIE
Gwarancja
6 miesięcy
Oznaczenie producenta
02353SBC02355MUR
Wyświetlacz przetestowany
Obsługiwane Modele
Parametry
Kolor
Srebrny
Ramka
Tak
Stan
Nowy
Oryginał
Tak
Opis produktu

Oryginalny wyświetlacz Huawei P30 pro srebrny to najlepsze rozwiązanie, gdy ekran w smartfonie ulegnie zniszczeniu, a nie chcesz inwestować w nowy model. To gwarancja najwyższej jakości oraz kompatybilności z danym modelem telefonu. Huawei P30 pro service pack zawiera wszystko, co potrzebne do wymiany ekranu, gdy ten ulegnie rozbiciu, rozlaniu lub, gdy dotyk przestanie działać. W pakiecie znajduje się wyświetlacz LCD, digitizer, ramka w srebrnym kolorze oraz bateria do Huawei P30 pro. Zamów już dziś i przedłuż życie swojego smartfona albo zapewnij najlepszą usługę swoim klientom.

Oryginalny wyświetlacz Huawei P30 pro srebrny

Srebrny ekran Huawei P30 pro z ramką i baterią to oryginalny produkt od producenta modelu smartfona. Pochodzi z tej samej linii produkcyjnej, co komponenty montowane w telefonie. Dzięki temu możesz mieć pewność o doskonałym dopasowaniu oraz kompatybilności. Wyświetlacz, o oznaczeniu producenta 02353SBC, zapewnia idealne odwzorowanie kolorów, odpowiedni kontrast oraz równomierne podświetlenie powierzchni. Huawei P30 pro service pack zawiera także digitizer, precyzyjnie reagujący na dotyk, wytrzymałą baterię oraz srebrną ramkę.

Srebrny ekran Huawei P30 pro z ramką i baterią

Oryginalny wyświetlacz Huawei P30 pro srebrny to gwarancja zadowolenia z zakupu. Wysoka jakość oraz funkcjonalność produktu spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Komponent dostępny jest dla klientów indywidualnych oraz w specjalnej ofercie dla właścicieli serwisów GSM. Srebrny ekran Huawei P30 pro z ramką i baterią posiada plomby od producenta, gwarantujące, że produkt nie był wcześniej używany.

Data dodania produktu: 2021-01-29
Oznaczenie producenta:02353SBC 02355MUR

Opinie klientów

Po zakupie tego produktu będziesz miał możliwość dodania oceny. W zamian za to możesz otrzymać punkty w naszym Programie Lojalnościowym.
Opinie pochodzą jedynie od osób, które dokonały zakupu. Publikowane opinie podlegają moderacji.
Proponowane produkty - Producent
Proponowane produkty - Nowości
Proponowane produkty - Bestsellery
Strona wygenerowana w 0.402 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję