Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

WYŚWIETLACZ LCD + PANEL DOTYKOWY KOMPLET HUAWEI P SMART PRO CZARNY

CENY
Jak uzyskać ceny B2B?
netto
151.25 zł
brutto
186.04 zł
netto B2B
121.00 zł
brutto B2B
148.83 zł
Indeks katalogowy
LCD04401
Dostępny
TAK
BEZPŁATNY ZWROT
14 dni
Gwarancja
6 miesięcy
Wyświetlacz przetestowany
Obsługiwane Modele
Parametry
Kolor
Czarny
Ramka
Nie
Opis produktu

Korzystaj ze swojego smartfona bez obaw o utratę danych, nawet po awarii ekranu! Wysokiej jakości, wymienny ekran Huawei P Smart Pro czarny przywróci telefon do dawnej sprawności i pozwoli na nowo cieszyć się użytkowaniem urządzenia. Dostępny w naszym sklepie produkt został wykonany z najwyższej jakości komponentów. Wyświetlacz Huawei P Smart Pro czarny znajdziesz w naszej ofercie dedykowanej zarówno klientom biznesowym, jak i prywatnym hobbystom.

Wyświetlacz Huawei P Smart Pro czarny

P Smart Pro wyświetlacz LCD oferuje 16 milionów kolorów. Dzięki rozdzielczości 1080 x 2340 i przekątnej 6.59 cali sprawia, że korzystanie z urządzenia do pracy, rozrywki czy nawigacji jest przyjemne. Ekran do Huawei P Smart Pro i panel dotykowy po wymianie pozytywnie zaskoczą użytkowników. Dobre odwzorowanie kolorów, regulacja poziomu jasności i krótki czas reakcji na dotyk z pewnością będą dodatkowym atutem, przemawiającym za wymianą uszkodzonego komponentu. Wyświetlacz Huawei P Smart Pro czarny charakteryzuje się wysoką jakością i immersyjnością, co pozwoli spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Wymienny ekran Huawei P Smart pro czarny

P Smart Pro wyświetlacz LCD skutecznie przywróci Twoje urządzenie do pełnej sprawności. Znajdź odpowiedni komponent, dopasowany do modelu. Wybierz zaufanego sprzedawcę. Wyświetlacze są testowane na dedykowanym urządzeniu pod kątem sprawności. Huawei p Smart Pro LCD zapewnia dokładne odwzorowanie kolorów w niskiej cenie. Sam proces wymiany powinien odbywać się przy użyciu odpowiednich narzędzi, dzięki czemu wyjęcie uszkodzonego komponentu będzie łatwiejsze i mało widoczne na obudowie. Niezbędne akcesoria znajdziesz również w naszym sklepie. Złóż zamówienie jako firma lub osoba prywatna . Naszym klientom oferujemy program lojalnościowy, który pozwoli im zaoszczędzić pieniądze! Warto nawiązać z nami współpracę!

Data dodania produktu: 08-10-20

Netto 3.75 zł
Brutto 4.61 zł
Netto 16.25 zł
Brutto 19.99 zł
Netto 203.24 zł
Brutto 249.99 zł
Netto 37.70 zł
Brutto 46.37 zł
Proponowane produkty - Producent
Proponowane produkty - Nowości
Strona wygenerowana w 0.548 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję