SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

WYŚWIETLACZ LCD DO HUAWEI NOVA 5T YAL-L21 CZARNY

CENY
Jak uzyskać ceny B2B?
netto
87.50 zł
brutto
107.63 zł
netto B2B
69.55 zł
brutto B2B
85.55 zł
Indeks katalogowy
LCD03531
Dostępny
TAK
Gwarancja
6 miesięcy
Wyświetlacz przetestowany
Parametry
Kolor
Czarny
Ramka
Nie
Opis produktu

Wyświetlacz Huawei Nova 5T czarny o rozdzielczości 1080 x 2340 px oraz przekątnej ekranu 6.26" pozwoli cieszyć się z oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Nowy komponent sprawi, że znikną martwe piksele, pajęczyna czy uszkodzenia. Huawei Nova 5T wyświetlacz LCD zapewnia odpowiednią głębię kolorów i ostrość konturów. Całość została zamknięta w eleganckiej obudowie, która świetnie leży w dłoni. W naszym sklepie znajdziesz produkt oznaczony jako yal-l21 w atrakcyjnej cenie!

Wyświetlacz Huawei Nova 5T czarny w atrakcyjnej cenie

By wymienić ekran Huawei Nova 5T konieczne będzie rozgrzanie kleju, którym klapka była przymocowana do korpusu. Następnie cienkim narzędziem trzeba podważyć ten element. Kolejnym krokiem będzie odkręcenie licznych śrubek, którymi przymocowano fabrycznie podzespoły. Trzeba również wyjąć baterię i odłączyć ją od płyty głównej. Teraz czas na rozgrzanie kleju, którym przytwierdzony był Huawei Nova 5T ekran LCD. Jako serwisant lub hobbysta powinieneś pamiętać również o usunięciu starego kleju i przygotowaniu powierzchni pod aplikację nowego. Po sprawdzeniu, czy komponent reaguje na dotyk, a obraz jest odpowiednio wyraźny, trzeba wkleić ekran w korpus, a następnie dokładnie połączyć baterię z płytą główną, zamontować pozostały fragment obudowy oraz przykleić klapkę. Wymieniony wyświetlacz Huawei Nova 5T czarny sprawi, że telefon znowu będzie w pełni funkcjonalny, a kolory na nowo zachwycą użytkownika.

Nowy ekran Huawei Nova 5T

Huawei Nova 5T komplet wyświetlacz z panelem dotykowym pomoże również rozwiązać problemy związane ze słabą czułością. Naszą ofertę kierujemy do klientów biznesowych, którzy na co dzień zajmują się profesjonalną naprawą smartfonów. Wyświetlacz Huawei Nova 5T czarny oraz pozostałe komponenty dedykowane urządzeniom tego i innych producentów znajdziesz w naszym sklepie! Dołącz do grona zadowolonych klientów! Zamów wygodnie z dostawą do wybranego punktu.

 

Data dodania produktu: 2020-01-08

Opinie klientów

Po zakupie tego produktu będziesz miał możliwość dodania oceny. W zamian za to możesz otrzymać punkty w naszym Programie Lojalnościowym.
Opinie pochodzą jedynie od osób, które dokonały zakupu. Publikowane opinie podlegają moderacji.
Proponowane produkty - Producent
Proponowane produkty - Nowości
Strona wygenerowana w 0.295 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję