Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P8 LITE
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do P8 LITE

(ilość produktów: 1)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 9.75 zł
Brutto 11.99 zł
Brutto B2B3.69 zł

Wytrzymałe szkła hartowane do Huawei P8 Lite

Wysokiej jakości akcesoria ochronne to podstawa w codziennym użytkowaniu telefonów komórkowych – zwłaszcza wtedy, jeśli nowy smartfon kupujemy z myślą o wieloletnim użytkowaniu. W ofercie naszego sklepu internetowego można kupić wytrzymałe szkła hartowane do Huawei P8 Lite – telefonu chińskiego producenta z flagowej serii P, który swoją premierę miał w 2015 roku.

Dlaczego warto korzystać z wytrzymałego szkła hartowanego do Huawei P8 Lite? Z pewnością wielu z nas zdarzyło się, że przypadkowe uderzenie telefonem o twardą powierzchnię lub klucze skończyło się zarysowanym lub pękniętym ekranem. Taka „pajęczyna” nie tylko wygląda nieestetycznie, ale też w dużej mierze utrudnia – a czasem wręcz uniemożliwia – korzystanie z telefonu. Dodatkowe, wysokiej jakości sprawdzone szybki hartowane do smartfona Huawei P8 Lite są wyposażone w specjalne powłoki, dzięki którym na ekranie nie pozostają odciski palców.

Sprawdzone szybki hartowane do smartfona Huawei P8 Lite w sklepie GSMOK

W naszym sklepie internetowym GSMOK.pl kupisz wytrzymałe szkła hartowane do Huawei P8 Lite, które ochronią ekran przed zarysowaniami. Proponowane przez nas akcesoria ochronne znakomicie przylegają do powierzchni ekranu, a z uwagi na to, że są maksymalnie transparentne, w żaden sposób nie utrudniają korzystania z urządzenia mobilnego. Dodatkowo mają one optymalną grubość, która z jednej strony zabezpiecza wyświetlacz, a z drugiej – zachowuje jego oryginalną czułość dotyku.

 

Strona wygenerowana w 2 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję