Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Smart Protect

(ilość produktów: 2 )
SORTUJ
MODEL
POKAŻ
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:
Netto 0.93 zł
Brutto 1.14 zł
Brutto B2B0.91 zł

Produkt
niedostępny

Netto 0.63 zł
Brutto 0.77 zł
Brutto B2B0.62 zł

Produkt
niedostępny

Folie ochronne RMORE Smart Protect

Kupując za niemałe pieniądze nowy smartfon zawsze liczymy na to, że będziemy z niego korzystali bezproblemowo przez długie lata. Jednocześnie wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że wypadki z telefonem się zdarzają – czasem wystarczy chwila nieuwagi i przypadkowe szturchnięcie urządzenia, by na jego ekranie pojawiły się nieestetyczne zarysowania i pęknięcia. Pojawieniu się na wyświetlaczu pajęczyny w wielu przypadkach można jednak zapobiec bardzo prostymi środkami. Najczęściej wystarczą podstawowe akcesoria ochronne, takie jak folie ochronne.

W ofercie naszego sklepu internetowego GSMOK można znaleźć wysokiej jakości folie ochronne producenta RMORE – firmy, która na rynku zadebiutowała w 2016 roku. Na przestrzeni kilku lat polska marka RMORE stała się jedną z najpopularniejszych firm produkujących akcesoria do telefonów. Folie ochronne na telefony RMORE – tak jak inne akcesoria produkowane przez markę – wyróżnia wysoka jakość, duża wydajność i stosowanie innowacyjnych rozwiązań.

Folie ochronne do telefonów Samsung RMORE Smart Protect

Ogromną zaletą akcesoriów tej młodej polskiej marki jest fakt, że pasują one do wielu smartfonów produkowanych przez najpopularniejszych producentów. W naszej ofercie można znaleźć na przykład folie ochronne do telefonów Samsung RMORE Smart Protect. Te akcesoria RMORE są idealnie wycięte, dzięki czemu doskonale dopasowują się do kształtu współczesnych telefonów – także tych o zakrzywionej konstrukcji. Idealne dopasowanie sprawia, że nie zasłaniają one żadnych przycisków ani złącz systemowych i mogą być używane z dowolnym etui czy pokrowcem.

Przydatną funkcją folii ochronnych do telefonów Samsung RMORE Smart Protect jest powłoka regenerująca z efektem pamięci i elastyczności – self recovery. Są one zatem odporne na rysy i odkształcenia. Ponadto folie ochronne RMORE mogą również absorbować uderzenia, co zmniejsza narażenie samego urządzenia na uszkodzenia mechaniczne.

Folie ochronne do telefonów Huawei RMORE Smart Protect

Akcesoria firmy RMORE pasują również do innych smartfonów. W naszym sklepie GSMOK można kupić na przykład folie ochronne do telefonów Huawei RMORE Smart Protect. Jak inne folie ochronne marki, te również wyposażone są w funkcje self recovery.

Warto zwrócić też uwagę na niewielką grubość folii ochronnych do telefonów Huawei RMORE Smart Protect. W przeciwieństwie do tych akcesoriów od wielu innych producentów, folie RMORE są praktycznie niewyczuwalne, co zwiększa komfort podczas użytkowania telefonu. Dodatkowo, klarowna struktura i matowa powłoka są gwarantem czystego i wyraźnego obrazu, pozbawionego refleksów świetlnych i odcisków palców. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą hurtowni GSMOK i kupna innowacyjnych folii ochronnych RMORE do smartfonów najpopularniejszych producentów.

 

Producent:

Seria:

Strona wygenerowana w 0.105 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję