Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Akcesoria

(ilość produktów: 5 )
SORTUJ
MODEL
POKAŻ
Aktywne filtry:
Netto 3.36 zł
Brutto 4.14 zł
Netto 3.36 zł
Brutto 4.14 zł
Netto 11.86 zł
Brutto 14.59 zł

Akcesoria i ładowarki sieciowe RMORE

We współczesnych czasach niemal wszyscy korzystamy ze smartfonów. Używamy ich nie tylko do kontaktowania się z bliskimi i znajomymi, ale także do pracy, zdobywania informacji czy rozrywki. Z uwagi na to, że za pomocą telefonu komórkowego załatwiamy wiele spraw prywatnych i służbowych, bardzo ważne jest, by nasz smartfon zawsze był w stu procentach sprawny. Do tego bardzo często potrzebne są wysokiej jakości akcesoria do smartfonów, które można znaleźć w sklepie internetowym GSMOK.

Szeroki wybór akcesoriów RMORE

Zależy nam na tym, by nasi klienci w asortymencie hurtowni GSMOK mogli znaleźć wyłącznie najlepsze części i akcesoria do telefonów. To dlatego oferujemy nie tylko ładowarki, słuchawki i kable USB najbardziej znanych producentów smartfonów, ale także szeroki wybór akcesoriów do telefonów RMORE – marki, która specjalizuje się w wytwarzaniu ładowarek sieciowych i samochodowych oraz innych produktów do smartfonów.

Założona w 2016 roku firma RMORE mimo niedługiego stażu zdołała już zaskarbić sobie sympatię wielu użytkowników. Ten fakt nie może dziwić, ponieważ słuchawki douszne, kable USB oraz ładowarki sieciowe RMORE cechują się nie tylko precyzją wykonania, wydajnością i niezawodnością, ale także wyjątkowo nowoczesnym, ergonomicznym designem. Wszystkie produkty, zarówno sieciowe i samochodowe ładowarki, jak i kable USB RMORE przed wprowadzeniem do sprzedaży są starannie testowane, tak, by użytkownicy mieli pewność, że kupują w stu procentach sprawne i bezpieczne urządzenia. Nie może zatem dziwić fakt, że wiele osób wybiera akcesoria do telefonów RMORE kosztem oryginalnych urządzeń od producentów smartfonów.

Ładowarki samochodowe RMORE w sklepie GSMOK

Marka RMORE swoje produkty kieruje do współczesnych klientów, którzy często korzystają z urządzeń mobilnych niezależnie od okoliczności, w jakich się znajdują. To dlatego w naszym sklepie internetowym GSMOK można znaleźć nie tylko ładowarki sieciowe, ale również ładowarki samochodowe RMORE, które są niezbędne dla osób, które często przemieszczają się tym środkiem transportu. Oferujemy ładowarki samochodowe RMORE w różnych kształtach i kolorach – mamy zarówno modele 2.4A USB Quick Charge 2.0, jak również 1A USB z odczepianym kablem MICRO USB.

Wysokiej jakości kable USB RMORE

Kable USB to praktyczne, a często niedoceniane akcesoria do smartfonów. Bardzo często umożliwiają one podłączenie telefonu do ładowarki, ale wykorzystywane są również do połączenia smartfonu z innymi urządzeniami mobilnymi, takimi jak tablet czy laptop. Wysokiej jakości kable USB RMORE to wytrzymałe, mocne przewody, które  gwarantują szybkie i bezstratne ładowanie oraz niezakłócony transfer danych. Zapoznaj się z naszym szerokim wyborem akcesoriów do telefonów RMORE i kup produkty, które potrzebujesz!

 

Kolor:

Ilość portów wyjściowych:

Producent:

Długość kabla:

Rodzaj transmisji:

Moc wyjściowa:

Stan:

Typ złącza:

Strona wygenerowana w 0.211 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję