Twój koszyk jest pusty
  Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Zasilacze

(ilość produktów: 16 )
SORTUJ
POKAŻ
Aktywne filtry:
Netto 17.88 zł
Brutto 21.99 zł

Produkt
niedostępny

Netto 50.00 zł
Brutto 61.50 zł

Produkt
niedostępny

Netto 113.81 zł
Brutto 139.99 zł

Produkt
niedostępny

Netto 25.00 zł
Brutto 30.75 zł

Produkt
niedostępny

HURTOWNIA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO URZĄDZEŃ MOBILNYCH

GSMOK to hurtownia z bogatym doświadczeniem na międzynarodowej arenie w branży GSM. Mamy jedne z najlepszych cen na rynku. W dalszym ciągu jednak staramy się rozwijać i poszerzać naszą ofertę cenową i produktową. Znajdą Państwo u nas zasilacze do laptopów (głównie do notebooków), różne narzędzia serwisowe, części do laptopów i telefonów, oraz bogaty wybór akcesoriów do urządzeń mobilnych, takich jak uchwyty samochodowe, szkła ochronne, kable USB, etui, powerbanki, ładowarki i wiele innych. Dokładamy wszelkich starań, aby znaleźli Państwo u nas dokładnie to, czego Państwo potrzebują i wiele więcej.

ZASILACZE DO LAPTOPÓW WARSZAWA

Wiadomo, że oryginalne zasilacze do laptopów to świętość i najlepiej jakby służyły nam bez końca. Niestety rzeczywistość jest inna i nie od dziś wiadomo, że wypadki się zdarzają. Intensywna eksploatacja sprzętu często też skutkuje koniecznością wymiany uszkodzonego elementu na nowy. Dzieje się tak głównie dlatego, że zasilacz traktujemy z dużo mniejszą dbałością niż sam laptop, więc często zdarzają się uszkodzenia mechaniczne. Należy unikać plątania, skręcania i zbyt mocnego naciągania kabla zasilacza. Wrogiem zasilacza są też krzesła biurowe na kółkach. Często przejechanie kabla kołami krzesła będzie oznaczało jego uszkodzenie.

Symptomy uszkodzonego zasilacza do laptopa

Laptop bez zasilacza ma ograniczony czas pracy, więc, gdy bateria się rozładuje, to jest niezbędny by ponownie ją naładować. Szybko jesteśmy w stanie rozpoznać pierwsze objawy uszkodzenia zasilacza. Jakie są najczęstsze symptomy kwalifikujące Twój zasilacz do wymiany?

 • Widać iskrzenie gdy zasilacz jest podpięty pod urządzenie.
 • Widać odsłonięte przewody, a nawet rozizolowany drut wewnątrz przewodu zasilacza.
 • Zasilacz ładuje baterię laptopa z przerwami lub w ogóle jej nie ładuje.
 • Po podłączeniu zasilacza do laptopa, dioda LED w jego złączu się nie świeci (jeśli zasilacz jest w taką diodę wyposażony).
 • Dioda LED na zasilaczu miga lub gaśnie zaraz po podłączeniu urządzenia do ładowania.
 • Zasilacz się nadmiernie nagrzewa.
 • Zasilacz wydaje dziwne dźwięki, np. cykanie lub pisk.
 • Laptop zaczyna się ładować dopiero, gdy się poruszy lub potrząśnie przewodem lub przedłużaczem do zasilacza.
 • Kabel zasilacza jest ułamany/uszkodzony.

Jeśli pojawia się którykolwiek z tych problemów, to należy rozważyć szybki zakup nowego zasilacza do laptopa.

Nowy zasilacz do laptopa. Na co zwrócić uwagę?

Do notebooków przeznaczone są zasilacze wyposażone w dedykowane złącze ładowania danej marki, oraz przewody zasilające lub złącze USB-C. Dokładnie takie znajdą Państwo w naszym sklepie. Staramy się stale rozszerzać naszą ofertę. Jeśli jednak nie znalazłeś, tego co potrzebujesz, to zapraszamy do kontaktu. Zawsze można zapytać o możliwość sprowadzenia odpowiedniego modelu.

Planujesz zakup nowego zasilacza do laptopa? Podpowiadamy na co należy zwrócić uwagę przed wyborem. Koniecznie na jego kompatybilność z konkretnym modelem laptopa, długość przewodu, rodzaj wtyku, moc ( W[Wat]), napięcie ( V[Volt]) oraz natężenie prądu elektrycznego(A[Amper]).

Moc podawana jest w Watach (W). Zasilacze do notebooków występują w różnych wersjach mocy, od 30W do 96W. Dlatego należy go dobrać do konkretnej wersji laptopa. Zastosowanie zasilacza o większej mocy, niż w wymaganiach technicznych laptopa, nie spowoduje problemów, ponieważ to laptop „decyduje” jakiej ilości potrzebuje. Nie sprawi też szybszego ładowania. Natomiast zastosowanie zasilacza o mniejszej mocy, niż oryginalny, sprawi, że będzie on bardziej obciążony i szybko ulegnie awarii. W skrajnym przypadku nie będzie w stanie ładować baterii ani dostarczyć odpowiedniej ilości energii do uruchomienia laptopa. Reasumując moc zasilacza musi być taka sama lub większa od parametrów oryginalnego zasilacza.  Zalecamy używanie zasilacza identycznego z parametrami zasilacza fabrycznego.

Napięcie podawane jest w Voltach (V). Musi się ono zgadzać z wymaganiami technicznymi laptopa. Dopuszczalna jest tolerancja do 1V, ale lepiej wybrać zasilacz do laptopa o takich samych parametrach jak oryginalny.

Natężenie prądu podawane jest w Amperach (A). Powinno być równe lub większy od wartości oryginalnego zasilacza, tak jak w przypadku jego mocy. Ponieważ laptop sam „decyduje” jakiej ilości potrzebuje, nie wywoła to problemów podczas użytkowania sprzętu. Niższa wartość natomiast może doprowadzić do wyłączania się laptopa.

NISKIE CENY I TANIA WYSYŁKA

Hurtownia GSMOK stawia na indywidualne podejście do każdego Klienta. Dzięki takiemu podejściu mamy możliwość proponowania Klientom atrakcyjnego cennika hurtowego w zależności od wielkości i częstotliwości składanych zamówień. Wystarczy się zarejestrować w naszym sklepie i już od pierwszego zamówienia kupować w cenach hurtowych. Oferujemy również tanią i błyskawiczną wysyłkę, oraz pomoc i opiekę przypisanego handlowca.

Kolor:

Długość kabla:

Moc wyjściowa:

Stan:

Strona wygenerowana w 0.195 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję