Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Touchpady

(ilość produktów: 10 )
SORTUJ
POKAŻ
Aktywne filtry:
Netto 10.65 zł
Brutto 13.10 zł

Produkt
niedostępny

Netto 184.95 zł
Brutto 227.49 zł

Produkt
niedostępny

Netto 128.06 zł
Brutto 157.52 zł

Produkt
niedostępny

Netto 11.31 zł
Brutto 13.91 zł

Produkt
niedostępny

Netto 178.04 zł
Brutto 218.99 zł

Produkt
niedostępny

Netto 56.21 zł
Brutto 69.14 zł

Produkt
niedostępny

Netto 243.89 zł
Brutto 299.99 zł

Produkt
niedostępny

Netto 109.75 zł
Brutto 134.99 zł

Produkt
niedostępny

Netto 162.59 zł
Brutto 199.99 zł

Produkt
niedostępny

Netto 162.59 zł
Brutto 199.99 zł

Produkt
niedostępny

Touchpady do laptopów 

Jedną z głównych zalet laptopów jest brak konieczności podłączania do nich myszki. We wszystkich komputerach mobilnych zastępuje ją touchpad, zwany także gładzikiem. Jest to domyślne narzędzie wskazujące, za pomocą którego możemy nie tylko przesuwać kursor po wyświetlaczu komputera, ale także uruchamiać i zamykać programy oraz przeprowadzać inne procesy. Gładzik jest dużym udogodnieniem – użytkownik laptop a nie musi korzystać z myszki i może swobodnie pracować na komputerze w dowolnym miejscu. Jednak z drugiej strony – touchpad, który zacina się lub przestaje być czuły na dotyk, znacząco utrudnia – a w skrajnych przypadkach uniemożliwia – korzystanie z urządzenia.  

Wysokiej jakości touchpad powinien być precyzyjny, szybki i bardzo czuły na dotyk, tak, aby użytkowanie go było maksymalnie komfortowe. Warto też zwrócić uwagę na to, czy samo przesuwanie palcem po touchpadzie jest komfortowe.  

Touchpady do MacBooków i laptopów w GSMOK Gładziki – tak jak wszystkie inne części komputera – mogą ulec awarii. Uszkodzenie touchpada może objawiać się zacinaniem się lub„skakaniem” kursora podczas przesuwania palcem po gładziku, lub brakiem reakcji ze strony urządzenia przy stuknięciach. Wówczas niezbędna może okazać się wymiana touchpada na nowy.  

W ofercie naszego sklepu GSMOK można znaleźć solidnie wykonane touchpady do laptopów, które doskonale sprawdzą się jako zastępstwo dla fabrycznie zamontowanych gładzików. Proponujemy między innymi wysokiej jakości touchpady do wielu modeli MacBooków.  

Najlepsze touchpady do MacBooków 

Naszym klientom możemy zaoferować między innymi touchpady do wielu modeli MacBooków, zarówno urządzeń z serii Pro Retina, jak również uniwersalnych laptopów Air. Gładziki produkowane przez amerykańskiego producenta cieszą się dużym uznaniem wśród użytkowników komputerów mobilnych – są bardzo wrażliwe na dotyk oraz umożliwiają łatwe przesuwanie kursora po ekranie, przewijanie stron, przybliżanie ekranu czy uruchamianie poszczególnych procesów. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że touchpady do MacBooków zawsze cechują się sporym rozmiarem w stosunku do rozdzielczości ekranu – dzięki temu ich obsługiwanie staje się jeszcze bardziej komfortowe.  

Zakupy w sklepie GSMOK 

Asortyment naszego sklepu tworzą touchpady do laptopów różnych modeli. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór odpowiedniego urządzenia – zwłaszcza w przypadku starszych komputerów mobilnych – może nie być najprostszym zadaniem. Dlatego naszym klientom oferujemy pełne, profesjonalne wsparcie na każdym etapie dokonywania zakupu: chętnie doradzimy, jaki model gładzika będzie odpowiedni dla laptopa oraz przekażemy informacje odnośnie montażu komponentu.  

Gwarantujemy, że wszystkie dostępne w naszej ofercie touchpady do wielu modeli MacBooków są w pełni sprawne. W trosce o zadowolenie osób dokonujących u nas zakupu, każdy gładzik objęty jest sześciomiesięczną gwarancją. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą części zamiennych do laptopów Apple.

 

Strona wygenerowana w 0.184 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję