Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Matryce i Szyby

SORTUJ
POKAŻ
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Wysokiej jakości matryce do laptopów 

Współcześnie z laptopów korzysta coraz więcej osób i często są one znacznie bardziej praktyczne niż komputery stacjonarne. Urządzenia służą nam nie tylko do prac biurowych, nauki czy rozrywki multimedialnej, ale umożliwiają również wykonywanie zaawansowanych projektów architektonicznych, graficznych, czy audio-wizualnych. Niezależnie od tego, do czego potrzebujemy laptopa, trzeba dbać o to, by wszystkie jego elementy zawsze były w stu procentach sprawne. Niektóre zużyte części mogą spowolnić pracę komputera, awaria innych może natomiast po prostu uniemożliwić jego użytkowanie. To właśnie do tej drugiej grupy należą matryce do laptopów.  

Czym jest matryca do laptopa? 

Matryca to po prostu wewnętrzny wyświetlacz komputera. To właśnie ona bezpośrednio przenosi wszelkie informacje z urządzenia do oczu użytkownika. Uszkodzenie matrycy może utrudniać odbieranie informacji z ekranu, a w najgorszym przypadku – uniemożliwiać to. Najczęściej stosowany podział obejmuje wysokiej jakości matryce do laptopów matowe oraz błyszczące. Warianty matowe mają nieco słabsze odwzorowanie kolorów i mniej głęboką czerń, ale za to nie odbija się od nich światło słoneczne. Laptopów z matowym ekranem z powodzeniem można zatem używać nie tylko w nasłonecznionych pomieszczeniach, ale również na świeżym powietrzu czy w pociągu. Matryca błyszcząca doskonale sprawdza się natomiast wtedy, gdy komputera używa się przede wszystkim do rozrywki multimedialnej. Ekran taki świetnie odwzorowuje kolory, zapewnia dużą ostrość oraz gwarantuje odpowiednie nasycenie barw. Swoje funkcje spełnia jednak przede wszystkim w zacienionych pomieszczeniach. Gdy komputera używa się na świeżym powietrzu lub w czasie słonecznego dnia, w ekranie może odbijać się twarz użytkownika.  

Nawet wysokiej jakości matryce do laptopów mogą ulec uszkodzeniu. Awarie mogę być delikatne lub bardzo poważne. Do tych pierwszych należą między innymi tak zwane „czarne piksele” na ekranie, czyli czarne punkty, które nie uniemożliwiają pracy, ale mogą irytować estetów. Większym problemem może być zniekształcenie kolorów lub całkowite „wyłączenie” ekranu, gdy mimo uruchamiania urządzenia pozostaje on czarny.  

Sklep GSMOK – matryce do laptopów w różnych rozmiarach 

W ofercie naszego sklepu można znaleźć matryce do laptopów w różnych rozmiarach. Doskonale sprawdzą się one jako części zamienne w momencie, gdy niezbędna okaże się wymiana oryginalnego elementu. Proponujemy wysokiej jakości matryce do laptopów, które pasują do komputerów mobilnych różnych producentów, takich jak Apple, HP czy Asus.  

Akcesoria do matryc: uszczelki obudowy do MacBooków 

Poza samymi matrycami do laptopów w różnych rozmiarach, asortyment sklepu GSMOK obejmuje także akcesoria przydatne podczas wymiany tego elementu. Proponujemy uszczelki obudowy do MacBooków, zarówno do jedenasto- i trzynastocalowych modeli z serii Air, jak również warianty do MacBooków Pro Retina w wersji 13 oraz 15 cali. Naszym klientom możemy zaoferować także profesjonalne doradztwo podczas dokonywania zakupu.

Strona wygenerowana w 0.124 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję