Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Karty Airport

SORTUJ
POKAŻ
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Anteny i karty AirPort do różnych modeli MacBooka 

W ofercie naszego sklepu można znaleźć szeroki wybór akcesoriów i części do urządzeń firmy Apple. Posiadamy między innymi wiele części zamiennych do MacBooków, dzięki którym w razie awarii nie trzeba wymieniać całego urządzenia, a wystarczy tylko kupno konkretnych, nowych podzespołów. W asortymencie mamy na przykład różnego rodzaju karty sieciowe do różnych modeli mobilnych komputerów Apple.  

Czym są karty sieciowe do komputerów? Karty sieciowe to karty rozszerzeń, służące do przekształcania pakietów danych w sygnały, które następnie zostają przesyłane w obrębie sieci komputerowej. To dzięki kartom sieciowym możliwy jest dostęp do internetu oraz szybkie i płynne korzystanie z niego. Z uwagi na to, że obecnie wiele osób potrzebuje sieci nie tylko do rozrywki, ale również do wykonywania obowiązków służbowych, możliwości i funkcjonalność komputera, który nie gwarantuje dostępu do internetu, są bardzo ograniczone.  

Kiedy potrzebne są karty AirPort do MacBooków? 

Z kart AirPort korzystają przede wszystkim starsze modele laptopów Apple. Sygnałem, mówiącym o tym, że konieczne może być kupno nowej karty AirPort do MacBooków, są zakłócenia podczas łączenia się urządzenia z siecią. Jeżeli Twój laptop został zalany wodą lub upadł na podłogę, możliwe jest, że oryginalna karta sieciowa uległa uszkodzeniu.  

Warto jednak pamiętać, że uszkodzony komponent to nie jedyna sytuacja, która może wymagać wymianę karty. Trzeba wziąć pod uwagą fakt, że karty AirPort są obsługiwane głównie przez starsze modele MacBooka w wersjach Air i Pro. Może się zatem zdarzyć, że karta sieciowa uległa zużyciu lub zniszczeniu po prostu przez naturalną, wieloletnią eksploatację. Nie jest to wina użytkownika, a po prostu efekt zwyczajnego zużycia produktu.  

Objawy zużycia lub zniszczenia karty sieciowej są różne. Najbardziej czytelnym sygnałem o konieczności wymiany karty jest oczywiście brak połączenia z internetem. Często jednak występują także takie objawy jak ograniczony dostęp do aktywnych sieci, wolne wczytywanie się stron internetowych, brak informacji o dostępnych sieciach, czy przerwy w łączności i niestabilne łącze internetowe.  

Karty i anteny AirPort do MacBooków w sklepie GSMOK 

W asortymencie naszego sklepu można znaleźć karty do różnych modeli MacBooka– także starszych wersji z serii Air oraz Pro. Ponadto naszym klientom oferujemy również anteny AirPort do MacBooków Pro. Oferujemy części zamienne kompatybilne między innymi z modelami komputerów mobilnych z 2010, 2012 oraz 2013 roku.  

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wymiana komponentów w laptopach Apple nie należy do najłatwiejszych zadań. Dlatego naszym klientom oferujemy pełne wsparcie podczas dokonywania zakupów. Nasi specjaliści i doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania oraz rozwieją wątpliwości podczas wyboru kart i anten Airport do MacBooków tak, byś miał pewność, że wybrany produkt będzie pasował do posiadanego przez Ciebie komputera wyprodukowanego przez amerykańską firmę.

 

Strona wygenerowana w 0.035 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję