Twój koszyk jest pusty
  Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Gniazda zasilania i I/O

(ilość produktów: 7 )
SORTUJ
POKAŻ
Aktywne filtry:
Netto 11.78 zł
Brutto 14.49 zł

Produkt
niedostępny

Netto 13.81 zł
Brutto 16.99 zł

Produkt
niedostępny

Netto 13.81 zł
Brutto 16.99 zł

Produkt
niedostępny

Netto 21.68 zł
Brutto 26.66 zł

Produkt
niedostępny

Netto 0.63 zł
Brutto 0.77 zł

Produkt
niedostępny

Netto 0.63 zł
Brutto 0.77 zł

Produkt
niedostępny

Netto 48.78 zł
Brutto 59.99 zł

Produkt
niedostępny

HURTOWNIA AKCESORIÓW DO URZĄDZEŃ MOBILNYCH

GSMOK to hurtownia z bogatym doświadczeniem w sprzedaży części i akcesoriów do urządzeń mobilnych. Dzięki temu mamy jedne z najlepszych cen rynku i dostępność nie tylko produktów do popularnych modeli, ale również tych trudno dostępnych na rynku GSM. W ofercie posiadamy gniazdo zasilania laptopa, części do laptopów i telefonów, narzędzia serwisowe, oraz szeroki wybór akcesoriów. Tym, co nas wyróżnia, jest indywidualne podejście do każdego Klienta. Oferujemy indywidualne cenniki hurtowe dla stałych Kontrahentów, codzienne promocje, oraz opiekę i pomoc przypisanego handlowca. Dokładamy wszelkich starań, aby znaleźli Państwo u nas dokładnie to, czego Państwo potrzebują i wiele więcej.

GNIAZDO ZASILANIA LAPTOPA

Gniazdo zasilania laptopa to niepozorny ale bardzo ważny element w laptopie. Właściwie jest jednym z kluczowych elementów układu zasilania urządzenia i ładowania jego baterii. Często ulega uszkodzeniom mechanicznym i konieczna bywa wymiana. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór gniazd zasilania do Macbook. Wykonane są z wysokiej jakości tworzysz i zapewniają trwałość w trakcie częstego używania laptopa. Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego produktu, zawsze możesz zapytać o możliwość sprowadzenia odpowiedniego modelu. Pomożemy!

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń gniazda zasilania w laptopie

Gniazdo zasilania w laptopie jest używane dość intensywnie. Bywa, że nawet codziennie. Niektóre bardziej zaawansowane modele posiadają jeszcze gniazdo stacji dokującej, które umożliwia ładowanie poprzez specjalne przystawki. Większość laptopów oferuje tylko jedno wejście ładowania. Dlatego najczęściej zdarza się, że gniazdo ulega uszkodzeniu przy częstym wpinaniu i wypinaniu wtyczki zasilacza. Zwykle uszkodzenia powstają przez naszą nieuwagę. Często gdy podnosimy laptopa i nadmierne naprężamy podłączony do gniazda wtyk zasilacza, czy też zwyczajnie zdarzy nam się zaczepić nogą o podłączony przewód. 

W większości laptopów są stosowane gniazda o słabej konstrukcji. Każdy ruch wtyczką jest obciążeniem dla kilku lutowanych połączeń, łączących się zazwyczaj bezpośrednio z płytą główną. Niektórzy producenci stosują gniazda zasilania połączone przewodem z płytą urządzenia, dzięki takiemu rozwiązaniu ich wymiana jest dużo łatwiejsza. Taka konstrukcja ma też za zadanie, w pewnym stopniu, zapobiec uszkodzeniu dużo droższego elementu, jakim jest sama płyta główna. Jakie są najczęstsze przyczyny uszkodzenia gniazda? Oto kilka przykładów:

 • szarpanie za kabel, co może spowodować wyłamanie wtyczki;
 • nie odpinanie kabla podczas transportu laptopa, jak również praca na naciągniętym kablu (gdy wtyk jest naprężony pod kątem w gnieździe ładowania);
 • mechaniczne zmęczenie materiału, który stanowi połączenie lutownicze z płytą;
 • wewnętrzne osłabienie połączeń w samym gnieździe, co skutkuje brakiem kontaktu;
 • zła jakość zasilacza, bądź próby ładowania nie oryginalnym zasilaczem o innych parametrach niż laptop;
 • zalanie laptopa płynem, co może skutkować korozją elementów gniazda zasilania.
   

Jakie mogą być objawy uszkodzonego gniazda zasilania w laptopie

Uszkodzone gniazdo może skutkować poważnymi problemami dla Twojego laptopa. Najbardziej poważnym skutkiem jest zwarcie, które w ostateczności może nawet uszkodzić czy zniszczyć układy elektroniczne płyty głównej. Do innych objawów należą:

 • mocne nagrzewanie się gniazda i wtyczki zasilacza;
 • zapach spalenizny podczas ładowania laptopa;
 • możliwość ładowania laptopa tylko przy manewrowaniu wtyczką zasilacza pod odpowiednim kątem;
 • luzy na wtyczce zasilacza wpiętego w gniazdo;
 • akumulator się nie ładuje mimo podpiętego zasilacza - dioda ładowania w ogóle się nie zapala;
 • przerywane ładowanie przy minimalnym ruszeniu kablem zasilacza;
 • migająca dioda ładowania - przy każdym poruszeniu wtyczka zasilacza;
 • ruszające się gniazdo zasilania w laptopie;
 • brak możliwości uruchomienia laptopa, mimo podpiętego zasilacza.

Wymiana uszkodzonego gniazda zasilania jest konieczna, ponieważ sytuacja będzie się tylko pogarszać, aż pewnego pięknego dnia komputer w ogóle się nie włączy. Zazwyczaj wymiana gniazda wymaga rozkręcenia laptopa oraz umiejętności lutowania podzespołów elektronicznych. Zarówno w celu wyjęcia uszkodzonego elementu z płyty jak i wlutowania nowego gniazda zasilania. Jeśli nie czujemy się pewnie w takich operacjach najlepiej zanieść sprzęt do serwisu z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem.

NISKIE CENY I TANIA WYSYŁKA

Hurtownia GSMOK stawia na indywidualne podejście do każdego Klienta. Dzięki takiemu podejściu mamy możliwość proponowania Klientom atrakcyjnego cennika w zależności od wielkości składanych zamówień. Wystarczy się zarejestrować w naszym sklepie i już od pierwszego zamówienia kupować w cenach hurtowych. Oferujemy również tanią i błyskawiczną wysyłkę, a przede wszystkim opiekę przypisanego handlowca

Strona wygenerowana w 0.096 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję