Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Głośniki

SORTUJ
POKAŻ
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Głośniki do MacBooków Apple 

Macbooki to jedne ze sztandarowych produktów amerykańskiego producenta Apple. Popularne są zarówno wśród biznesmenów, projektantów graficznych i architektów, jak również wśród studentów. Laptopy Apple doceniane są przede wszystkim za zaawansowane podzespoły umożliwiające błyskawiczną pracę oraz za sprawny, niemal bezawaryjny system. Użytkownicy MacBooków cenią jednak te komputery także za duże możliwości multimedialne – urządzenia cechują się wysokiej jakości obrazem oraz dźwiękiem.  

Na tle laptopów innych producentów MacBooki charakteryzują się dźwiękiem o bardzo wysokiej jakości. Głośniki w MacBook Air 11 czy 13 umiejscowione są po bokach klawiatury i gwarantują głęboki, niestłumiony dźwięk nawet wtedy, gdy komputer trzymany jest na kolanach. Głośniki stereo generują mocny bas i większą głośnośćniż standardowe warianty wykorzystywane w komputerach mobilnych. Sprawia to, że użytkownicy mogą cieszyć się niesamowicie głębokim dźwiękiem w filmie lub muzyką bez podłączania komputera do zewnętrznych urządzeń odtwarzających dźwięk.  

Głośniki: Macbook Air 11, Air 13 i Macbook Pro 

Zdarza się, że w miarę użytkowania komputera głośniki w MacBook Air 13 lub 11 mogą ulec uszkodzeniu – wówczas może być konieczna ich wymiana na nowe modele. W ofercie naszego sklepu GSMOK można znaleźć głośniki do MacBooków kompatybilne z najpopularniejszymi modelami: Pro, Air 11 oraz Air 13.  

Głośniki – MacBook Air 13 i Air 11 

Komputery mobilne Apple z serii Air to uniwersalne urządzenia cenione przede wszystkim wśród studentów oraz osób potrzebujących komputera do pracy biurowej lub rozrywki multimedialnej. Laptopy cenione są głównie za atrakcyjną cenę w stosunku do możliwości, jakie zapewniają. W GSMOK posiadamy zestawy prawych i lewych głośników, którymi można zastąpić fabryczne modele zainstalowane w MacBooku w przypadku awarii i konieczności wymiany.  

Proponowane przez nas głośniki do MacBook Air 11 i 13 gwarantują tak samo dobry, czysty i głęboki dźwięk jak te zainstalowane oryginalnie przez producenta, zwiększając tym samym  

żywotność samego laptopa. Wszystkie dostępne w sklepie GSMOK głośniki doMacBook Air 13 i 11 posiadają 6-miesięczną gwarancję.  

Głośniki do MacBooków Pro 

Poza częściami zamiennymi do komputerów mobilnych z serii Air, można znaleźć u nas również głośniki do MacBooków Pro. Komputery te przeznaczone są przede wszystkim do profesjonalnej pracy na zaawansowanych programach do edycji graficznej, wideo czy dźwięku. Niezbędne są w nich zatem najlepszej jakości głośniki, które umożliwią szybkie i sprawne wykonywanie wszystkich czynności. Laptopy Apple z serii Pro charakteryzują się najlepszymi głośnikami wśród komputerów mobilnych – zapewniają czyste, głębokie brzmienie zarówno przy niskich, jak i wysokich tonach. Takie głośniki mogą zastąpić tylko najlepsze akcesoria zamienne. W naszym sklepie posiadamy zastępcze głośniki do MacBooków Pro, które gwarantują jakość dźwięku na poziomie oryginalnie zainstalowanych modeli audio. Tak samo jak w przypadku głośników do MacBook Air, części te objęte są półroczną gwarancją.

Strona wygenerowana w 0.033 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję