Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Baterie

(ilość produktów: 8 )
SORTUJ
MODEL
POKAŻ
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:
Netto 53.85 zł
Brutto 66.24 zł
Brutto B2B52.99 zł
Netto 101.61 zł
Brutto 124.98 zł
Brutto B2B99.99 zł
Netto 243.89 zł
Brutto 299.99 zł
Brutto B2B229.99 zł
Netto 57.91 zł
Brutto 71.23 zł
Brutto B2B56.99 zł
Netto 51.83 zł
Brutto 63.74 zł
Brutto B2B51.00 zł
Netto 182.91 zł
Brutto 224.98 zł
Brutto B2B179.99 zł
Netto 426.83 zł
Brutto 524.99 zł
Brutto B2B319.80 zł
Netto 53.85 zł
Brutto 66.24 zł
Brutto B2B52.99 zł

Produkt
niedostępny

HURTOWNIA AKCESORIÓW DO URZĄDZEŃ MOBILNYCH

GSMOK to hurtownia specjalizująca się w sprzedaży akcesoriów i części do urządzeń mobilnych z siedzibą w Warszawie. Mamy wieloletnie doświadczenie i jedne z najlepszych cen na rynku. W ofercie posiadamy baterie do laptopów, części i narzędzia serwisowe, oraz szeroki wybór akcesoriów do urządzeń mobilnych. Kierujemy się przede wszystkim indywidualnym podejściem do każdego Klienta, dlatego mamy tak wielu stałych kontrahentów. Zawsze jesteśmy otwarci na propozycje rozwinięcia współpracy. Dokładamy wszelkich starań, aby znaleźli Państwo u nas dokładnie to, czego Państwo potrzebują.

BATERIE DO LAPTOPÓW WARSZAWA

Baterie do laptopów, zwane też akumulatorem, są jednym z najważniejszych podzespołów urządzenia. Właśnie dzięki baterii Twój komputer przenośny jest narzędziem w pełni mobilnym. Do prawidłowej pracy każdego laptopa, znajdującego się z dala od źródła zasilania, wymagana jest sprawna bateria. Gwarantuje ona  pełną mobilność komputerów przenośnych. Jak sama nazwa wskazuje, jest to główna funkcja, dla której kupujemy laptopy, a nie komputery stacjonarne. Jednak każda bateria ma określoną żywotność. W zależności od ilości cykli ładowania/rozładowania, zmniejsza się jego sprawność i pojemność. Przez co, z czasem, wymagane jest częste podłączanie zasilacza, aby ponownie naładować ogniwa. Niestety to mocno ogranicza "mobilność" naszego laptopa, czyli jego największą zaletę. Wtedy konieczny staje się zakup nowego akumulatora. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór akumulatorów do różnych modeli laptopów. Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego produktu, zawsze możesz zapytać o możliwość sprowadzenia odpowiedniego modelu.

Jaką baterię wybrać?

Wybór odpowiedniej baterii do laptopa może okazać się sporym wyzwaniem. Mamy dla Państwa kilka wskazówek, które zdecydowanie ułatwią poszukiwania. Przy wyborze akumulatora warto wziąć pod uwagę napięcie baterii, jej pojemność, oraz oznaczenie baterii zapewniające kompatybilność połączenia z danym modelem urządzenia.

Oznaczenie, czyli indywidualny kod oznaczający model, zawsze znajduje się na samej baterii. Nie ma uniwersalnych baterii. Zawsze musi być ona dedykowana do modelu laptopa.

Kolejnym wyznacznikiem jest napięcie. Jest ono ściśle związane z ilością ogniw w baterii i jest wyrażone w woltach (V). Z reguły jest to 6 ogniw przy deklarowanym napięciu 10.8V, czy 8 ogniw przy deklarowanym napięciu 14.4V. Dlaczego to jest ważne? Ponieważ należy stosować akumulatory wyłącznie o takim napięciu, jakie dany laptop ma określone w parametrach eksploatacji.

Ostatnim parametrem jest pojemność baterii. Wyraża się ją przeważnie w miliamperogodzinach (mAh). Uściślając - mAh jest właściwą miarą pojemności ogniw. Zasada jest taka, że im wyższa wartość mAh, tym dłuższy czas pracy urządzenia. Jednak trzeba pamiętać, że bateria do laptopa o zwiększonej pojemności, może być wzbogacona o kolejny moduł ogniw. Może to oznaczać większe wymiary baterii. Skutkuje to zwykle wystawaniem baterii poza obrys laptopa. Czy to jest problem? Niekoniecznie, choć może zaburzać estetykę urządzenia. Taka bateria może tworzyć "stopkę" z tyłu laptopa, która go unosi i pozwala na swobodny przepływ powietrza.

Czy można przedłużyć żywotność baterii?

Po zakupie nowej baterii do laptopa warto o nią odpowiednio zadbać, aby mogła nam służyć jak najdłużej. Na jej żywotność ma wpływ wiele czynników. Znaczenie ma między innymi sposób rozładowywania baterii, do jakiego poziomu można ją ładować i jak często. Dobrze wiedzieć jak ją przechowywać, jak oszczędzać energię podczas pracy, czy w jakiej temperaturze korzystać z urządzenia. Warto zatem zgłębić temat, ponieważ nic nie jest wieczne. Prawidłowa obsługa pomoże w zachowaniu dobrych parametrów pracy baterii na dłużej.

NISKIE CENY I TANIA WYSYŁKA

Hurtownia GSMOK zawsze stawia na indywidualne podejście do każdego Klienta. Dzięki temu mamy możliwość proponowania Klientom atrakcyjnego cennika w zależności od wielkości składanych zamówień. Wystarczy się zarejestrować w naszym sklepie i już od pierwszego zamówienia kupować w cenach hurtowych. Oferujemy również tanią i błyskawiczną wysyłkę, oraz opiekę i pomoc przypisanego handlowca.

Producent:

Pojemność:

Jakość:

Stan:

Napięcie:

Strona wygenerowana w 0.233 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję