SZUKAJ PRODUKTU
22 257 05 05       sklep@gsmok.pl
E-mail:
Hasło:
- Zapamiętaj mnie

Zarejestruj się       


Zapomniałes hasła ?
NASZ ASORTYMENT
  INFORMACJE
  Dlaczego My?
  O Nas
  Regulamin
  Koszt wysyłki
  Jak kupować - szczegóły
  Dostawa Warszawa
  Praca
  Polityka prywatności
  Własność intelektualna
   
  Ostatnie dostawy
  Najpopularniejsze modele

  Akceptowane płatności


  Kontakt
  Zadaj pytanie on-line
  Własność intelektualna

  Podmiotem wyłącznie uprawnionym do strony internetowej www.gsmok.pl jest Maciej Maludziński prowadzący działalność gospodarczą pod firmą GSM OK Maciej Maludziński z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Smoleńskiego 3, 01-698 Warszawa, NIP: 661 213 44 10, REGON: 292815649.

  Wszelkie zamieszczone na stronie www.gsmok.pl treści, w tym zdjęcia, są chronione prawami autorskimi w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 2016 poz. 666 ze zmianami). Majątkowe prawa autorskie do treści, w tym zdjęć zamieszczonych na tejże stronie przysługują Maciejowi Maludzińskiemu.

  Żadna z zamieszczonych na stronie www.gsmok.pl treści, w tym zdjęć, ani ich części, nie może być kopiowana, modyfikowana, dystrybuowana, publikowana, utrwalana, ani wykorzystywana w jakiejkolwiek formie i przy użyciu żadnych środków lub nośników, bez uprzedniej pisemnej zgody Macieja Maludzińskiego. Bez ww. zgody zabronione jest także rozpowszechnianie opracowań treści zamieszczonych na tejże stronie.

  Dozwolone jest wykorzystywanie przedmiotowych treści w zakresie dozwolonego użytku osobistego (nie komercyjnego), pod warunkiem niedokonywania ich modyfikacji oraz niedopuszczania się jakichkolwiek innych czynności mogących naruszyć osobiste prawa autorskie jakichkolwiek osób.

  Wszelkie naruszenia praw autorskich podlegają sankcjom przewidzianym w ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz w Kodeksie karnym.